| RAY a întrebat:

Care produs isi sare in ochii mai rapid un produs redus cu 100 de ron sau redus cu 500 de ron?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Eu nu ma uit la pret, ma uit la produs, atat!
Dau exemplu cu telefoanele, degeaba un Allview s-a redus cu 400 lei daca eu stiu ca nu-i bun, in schimb, daca un Samsung s-a redus cu 100 lei normal ca ala imi sare-n ochi!
Aceste modele au fost doar exemple, nu am intentia de a le compara!

| RAY explică (pentru Clorox):

Pe asta si miseaza aia de la Samsung sasi sara in ochii desi reducerea e fictiva

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Eh, asta e!