| Alex_Ruski_1971 a întrebat:

Care stie niste magazine online de adidasi care sunt originali? Dau funda

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Various brands, e pantofi, fashion days, answear

| alina2k18 a răspuns:

Collectiveonline, fashiondays, epantofi.
100% originali, retur rapid.

| Sekim a răspuns:

Salut
Intra pe glami.ro. Au foarte multe produse de calitate. Eu de acolo mi-am luat numai adidasi originali de la Giorgio Armani. Power happy

| idkkkkkk a răspuns:

Footshop,mai folosesti un cod de reducere macar 10% si ti iei ce ce vrei

| Iulianmary a răspuns:

Https://www.bravosport.ro eu de aici imi comand si sunt originale toate

| samforafixshoion a răspuns:

ASOS, Office Shoes, Epantofi.ro

| thesilentsoul a răspuns:

Epantofi.ro
Eu asta il folosesc la indemnul unor amici, mi-a venit repede comanda si produsele sunt de calitate.