| Anisia02 a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane?batting eyelashes

24 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Ca si telefoane propriuzise, mi-a placut mult cum se aud Samsung-urile... am insa si Nokia si Sony Ericsson.
Nokia mi se pare ca se aud cel mai slab, Sony Ericsson-urile fac poze foarte bune... teoretic se aud cel mai bine (ca si playere, iar calitatea in casti e foarte buna).

Bateria tine mai mult la Samsung decat la Nokia, iar la SE nu prea mai tine (este si cel mai vechi, are peste 5 ani vechime, cu acumulatorul neschimbat).

Pe mine personal nu prea ma incanta cele cu touchscreen (am si un Nokia 5230)...

Acum depinde si ce sisteme de operare au... spre exemplu, cele cu Android nu au (inca) functie de Radio.

Mai bine spune-ne ce buget ai pentru telefon, ce vrei sa faci cu el, si incercam sa iti dam niste sfaturi happy!

| oanna_7222 a răspuns:

Samsung corby

| missouri a răspuns:

Nokia este renumita pentru. bateriile rezistente.
Eu am Samsung si sunt foarte multumita de el.
Am avut Nokia si la fel.
Eu ti le recomand pe astea doua.winking

| UNfriendLY a răspuns:

Htc si samsung, cele mai bune

| Petronela a răspuns:

Cele nokia sunt cele mai bune telefoane

Răspuns utilizator avertizat
| blue97 a răspuns:

Deci depinde de buzunarul fiecaruia. daca ai bani si n-ai ce face cu ei iti recomand unul cu touch screen daca esti o persoana normalsa sau daca esti economista si vrei ceva ieftin si de caltate i-a linkul asta si alegeti tu:http://cosmoshop.mobi/

| Pho3nix a răspuns:

Nokia.
Rezista mai mult, difuzorul de la telefonul este mai puternic.etc.

| putzulica a răspuns:

Depinde la ce sa fie bun. mie unu imi place marca nokia. la orice e bun...rezistenta,aplicatii,chesti mistolaughing

| Nimic special a răspuns:

Nokia este cea mai buna firma de telefoanewinking.

| sandy a răspuns:

Nokia

| krik a răspuns:

Nokia :-)

| Alee_9909 a răspuns:

Nokia. din cate stiu

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Mai telefoanele nokia poate nu-s cele mai faine da is cele mai rezistentehappy eu am o prietena ca un nokia express music 5220 l-a scapat de la etajul 3 si e teafar si nevatamathappy

| Rukhsandra a răspuns:

Nokia 1100winking... e marfa

| Me23 Tia a răspuns:

Toata lumea zice ca npkia. dar nu e asa.adica un telefon ȚinteligentȚ cu multe aplicatii si rezistent si frumos este htc-ul. dupa parerea mea e cel mai bun htc diamond.am acum si il ador. e mai inteligent si dect iphone-ul.winking

| alexandra_9090 a răspuns:

Stii cum se zice... exista doua tipuri de telefoane: nokia si altele...

bine recunosc am un nokia 5800... e superb ti l recomand cu placere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung b3310 -tastatura qwerty
http://www.dandragomir.biz/wp-content/samsung-b3310.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung b3310 -tastatura qwerty
http://www.dandragomir.biz/wp-content/samsung-b3310.jpg

| AliveOne a răspuns:

Te rog eu sa nu aud de Samsung pff
HTC la putere nu are cine sa il faca e prea bun ca sa poata fi facut
Gama One e prea Bestiala big grin

| MeduzaInaripata a răspuns:

Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Motorola happy

| silviubacky a răspuns:

Nokia

| crysz a răspuns:

Nokia...eu am 2 telefoane... un lg cokie si un nokia 5230 sunt touch da merg bine

| teodora_9743 a răspuns:

Telefoanele digitale de sigur