| Rj a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine telefoane Nokia sau Sony Ericsson cu touch screen? Si un Iphone mai ieftin unde gasesc?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChRoM a răspuns:

Depinde ce modele vrei. mai ieftine cred ca sunt Nokia la touchscreen

| DonCristiano a răspuns:

Vadntelefon.com si ai tot dai la cautare si gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai ieftin telefon cu touch screen este LG Cookie. Eu il am si e un telefon ok, fara pretentii, fara prea multe aplicatii. Din cate stiu a ajuns la 4-500 lei la liber
Daca vrei iPhone exista facaturi care arata la fel, dar sunt pe la 5-600 lei, insa nu se compara cu originalul asa ca nu te-as sfatui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5230

| Rj explică:

@Andreea cum de sunt asa ieftine? din cate stiu eu un Iphone e cam 25 milioane.

Va multumesc tuturor!