| BigLike a întrebat:

Care sunt cele mai vandute chestii chinezesti pe net?

4 răspunsuri:
| Cosminator141356 a răspuns:

Betisoarele cu care se mananca

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Defineste "chestii"! Nu de alta,dar sunt exemple pe categorii,care si ele sunt multiple,nu pui o intrebare cu subiect si predicat, ci una generala, la fel vor fi si raspunsurile, spune ce te intereseaza cu adevarat, asa mai reducem din necunoscute si raspunsul devine mai exact.

| alin131 a răspuns:

Mergi prin magazine si vezi ce este stoc mic sau nu mai este deloc pe raion...

| PainTech a răspuns:

Avem de la jucarii, la aparatura si chiar Biblii. Ce fel de chestii vrei?