| wannabe a întrebat:

Care sunt magazinele care vand periferice de PC/laptop si au livrare grauita? Dar care sunt cele care au suma cea mai mica de comanda pentru a oferi livrarea gratuita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emag, PC Garage, Altex, etc. La Altex trebuie sa ai o comanda de peste 149, 90 lei pentru livrare gratuita. La Emag trebuie sa ai o comanda de peste 200 lei pentru livrare gratuita.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Daca cumperi de pe pc garage, uite un cod de reducere: WA6S16MR

| LexiEla a răspuns:

Incearca pe PC Garage

| VirtualWorld a răspuns:

Salut, cauta PC GARAGE, poate găsești ce dorești ori cel.ro

| dDarrY a răspuns:

PC garage eMAG...