| Ghknn a întrebat:

Care sunt pașii pe care trebuie să îi urmez când returnez ceva pe H&M? Unde trebuie să sun?

2 răspunsuri:
| Izabela111 a răspuns:

Trebuie doar sa mergi in magazinul din care ai cumparat acel produs si sa ii spui vanzatoarei ca vrei sa-l returnezi. eventual ii spui si motivul. Eu asa am facut. Sper ca te-am ajutata. O zi buna happy

| AutumnDay a răspuns:

Buna! Sunt la Cargus si spui ca ai un colet de returnat catre H&M. Ei iti vor cere numele si adresa, a doua zi sau in urmatoarele zile iti vine un curier acasa, ii dai coletul, nu iti da nimic, nicio foaie. Primesti dupa o saptamana mesaj de al H&M cand iti ajunge coletul in depozitul lor si iti restituie banii. Ai grija sa ai completat numarul contului bancar in date bancare din contul H&M.