| skrtelmrs a întrebat:

Cartela de Vodafone (RO) este cumpatibila cu Iphone 6 (sau oricare iphone) cumparat de pe amazon.com?
Daca as comanda care ar fi durata de transport si costul transportului? exista site UE pentru a fi scutit de taxa vamala?
Stiti daca au reduceri de "Black Friday"?

3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cartelele telefonice sunt compatibile cu orice telefon.
De ce sa comanzi o cartela de RO de pe amazon? E... cel putin ciudat. Poti sa mergi in orice magazin / punct de vinzare Vodafone si sa o cumperi.
NU, nu sunt reduceri de Black Friday.

| suntserios a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Loool, el vrea sa cumpere iphone ul de pe Amazon, nu cartela

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru suntserios):

Zau daca se intelege asta! Dar se pare ca asa este.