| mihaela155 a întrebat:

Cat costa o pereche de blugi din mall si bascheti? Funda cine stie!:*big grin

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Depinde de multe..de magazin daca are reduceri sau nu, de modelul blugilor etc.Dar te ajung cam la 100 ron blugii si bascheti daca nu sunt de firma buna ii gasesti si pe la 50-60 ron iar cei de la puma, adidas etc sunt mult mai mult.
Eu te sfatuiesc sa iti iei incaltamintea mai de calitate(mai scumpa) si blugii dintr-un magazin de haine, nu din mall.

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc mult pentru funda si sper sa iti gasesti ceva pe placul tau happy

| Gangstaass a răspuns:

Cam 180-200 RON

| Gangstaass a răspuns:

Cel mai ieftin 180-200 ron

| ElleElena09 a răspuns:

Peste 80 ron in ambele cazuri.happy