| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Cat costa o pereche de Converse All Star? In ce magazin pot sa-i gasesc? Sunt din Timisoara...

Va rog sa nu`mi trimiteti site`uri ca nu vreau sa cumpar de pe net.

5 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

La Iulius Mall este un magazin in care se gasesc conversi, cred ca la etajul 1, dar mai poti gasi si in galeria 1

| MontanDewDarkBerry explică (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Imi poti spune cum se numeste magazinul?

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru MontanDewDarkBerry):

Nu sunt din timisoara laughing, nu stiu numele, imi pare rau :d (am cautat pe net:d)

| MontanDewDarkBerry explică (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Si Galeria 1 unde se afla?

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru MontanDewDarkBerry):

Adresa: Calea Sever Bocu (denumire veche: Lipovei, Cartier: ARADULUI EST, LIPOVEI), Nr. 2