| dragos65436 a întrebat:

Cat costa o tableta Samsung Galaxy Tab P1000 16GB in magazin normal nu online vreau sa stiu pentru ca nu stau in romania si o sa merg la vara si vreau sa-mi cumpar una daca imi puteti spune cat costa va multumesc

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ca sfat! daca nu stai in Romania, de ce nu ti-o iei de unde locuiesti, ca sigur vei gasi la un pret mult mai bun decat in tara!

| Florentin90 a răspuns:

Poi cea mai noua tableta de la Samsung este 23 milioane, aporximativ 530 de euro.eu zic ca daca nu stai in Romania iti poti permite macar una lejer.

| Dragos218 a răspuns:

Poate costa in jur de 1500 de lei sau mai mult mai putin da iti zic cum am vazut eu la acest preț