| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa revista cool girl si cat costa cool postere?

6 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Cool girl 5 ron sigur, si cool postere cam la fel, nu mai mult de 7 ron. sper ca te-am as.

| Alle15 a răspuns:

Cool poster: 3, 40 lei
cool girl:6. 5 lei

| Wanderer a răspuns:

Cool girl e sigur 5 lei iar cu postere ori la fel ori 6 lei depinde daca adauga ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cool Girl= maxim 14 lei. Cool postere= maxim 15 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Anutza2610 a răspuns:

Amund2 costa in jur de 5 lei, 4, 5 lei