| caradanvers00 a întrebat:

Cat costa transportul de la AliExpress?

Răspuns Câştigător
| Alexshiro a răspuns:

Depinde de produs fiecare produs are un cost diferit pentru transport este scris in descrierea produsului

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu aș zice sa nu cumperi de pe net, tot mai bine e din magazine, poți întreba pe Facebook pe grupul totul despre AliExpress.Succes!

| caradanvers00 explică (pentru Floreenofficial):

Unele produse nu le pot cumpara din Romania...

| adelin0577 a răspuns:

La multe produse, transportul este gratuit, dar la unele nu, apare pe undeva pe acolo shipping × lei...eu comand de pe aliexpress, sunt super mulțumit de produse.

| Alexshiro a răspuns:

Depinde de produs fiecare produs are alt pret la transport scrie in descriere