| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un Kent 8 HD lung?

6 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Pai kentul lung este 12, 2lei deci tot cam atat ar trebui sa fie si cel 8

| dracu14 a răspuns:

12,2 lei am fost la magazin si am intrebat

| Ad1tza a răspuns:

Maxim 15 lei, chiar 10 depinde de magazin. N'us maicata da decat sa dai bani pe sinuciderea ta proprie in timp mai bine iti iei cv de mancare sau ii dai unui sarac sa-i foloseasca cu un scop ar fi si mai bine pentru tine si pentru ala

| Kaveri a răspuns:

Sunt tigarile mele preferate! Conteaza?

| GeoXoXo a răspuns:

10,5 lei happy. ( o suta cincisprezece mii ) funda? laughing))

| DiDix11 a răspuns:

Lol u stai in pestera chiar nai magazine..siti irosesti si funda pe asta genial