| Hieicosmin a întrebat:

Cat costa un menu aripioare de pui la mcdonalds? funda:X

4 răspunsuri:
| passenger a răspuns:

Bai ce dracu? laughing Tu vrei sa stii cat costa totul la MD? laughing

| Cristianne a răspuns:

Depinde.Fiecare McDonalds are alte prețuri(cred).Îmi amintesc că în Ploiești costa 5 lei, și cum vezi, răspunsurile pe care le-ai primit afișează alte prețuri.
Ce te sfătuiesc să faci? Îți iei 20 de lei la tine și te duci la Mc, așa ești sigur/ă că ai destui bani.rolling eyes.

| Danoninooo a răspuns:

McNuggets? Cred ca acest meniu costa in jur de 14-15 lei. Mai mult sau mai putin nu cred ca e. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| PentaCs a răspuns:

Eu am fost ieri si iti spun ca [,] costa 10 lei! Mult succes :*!