| alice31 a întrebat:

Cat costa un perus ondolat? Daca puteti sa imi spuneti si un total cu cusca jucari etc... FUNDA!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihàiEminèscù a răspuns:

Ondolat?,ce inseamna asta?

| CreatsaAnna a răspuns:

Iti spun din propria experienta, am si eu un perus pe nume"COCO" si am dat pe el injur de 50 de lei iar cusca depinde de marime un potrivita 80 de lei cam asa am gasit eu depinde de magazin! Succes! Sper sa iti cumperi unul cat mai repede!:*

| CreatsaAnna a răspuns:

Iti spun din propria experienta ca am si eu unul ...perusul costa cam 50 de lei iar cusaca depinde de marime 80-70 lei...Succes sper sa iti gasesti unul!