| Tpufan123 a întrebat:

Cat de bun e one plus? De la cel mai retard model pana la cel mai accesibil de voi? Vreau păreri

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu am avut aceasta marca de telefon dar am vrut sa-mi iau un Oneplus 5. Am citit parerile de pe forumuri si de pe Youtube si cred ca era cel mai bun telefon cu Android al anului 2017. Era singurul telefon la care nu i-am gasit review-uri negative. Versiunile ulterioare nu cred ca sunt mai prejos. Incepand cu Oneplus 3 toate au fost telefoane de top.
Eu nu l-am mai cumparat pentru ca se terminase stocul pe site-ul oficial iar magazinele din Romania il vindeau prea scump.

| Tpufan123 explică (pentru Lioana):

Asta am "conspectat" si eu doar ca ma intereseaza cineva care l-a folosit zi de zi, si nu vlogger sau testeri de pe Youtube, aia au bani laughing)

1 răspuns: