| Anonimuus2422 a întrebat:

Cat durează să primesc un colet prin posta romana ( este un telefon) din Prahova pana în Dorohoi, județul Botoșani, menționez că azi este vineri și coletul este pus de marti dimineața, sunt șanse să îl ridic azi? Sau cat mai durează?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Două sau trei zile lucrătoare. Iarna există întârzieri. Coletele se primesc la oficiu poștal dimineața.

| Ilie_Bianca_1990 a răspuns:

Salut! La mine a durat cca 6-7 zile prin Posta. Cel mai posibil luni. Coletele ajung cel mai probabil dimineata.

| marinela1972 a răspuns:

3 zile