| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Cât la sută sunt reducerile la black friday?

Răspuns Câştigător
| marimarya a răspuns:

Urmareste aici http://bit.ly/BlackFriday-EMAG

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la 5% pana la 50%, depinzand de produs si de termenul lui de expirare.

| Victor453 a răspuns:

Depinde foarte tare de mai multe factori

| Loriana97 a răspuns:

Depinde de produs, de firma, de site etc. Pot ajunge pana la si 70% sau mai mult, dar cum am mai scris depinde produse.

| Anonimulcuintrebari a răspuns:

In functie de produs, brand si asa mai departe cum a zis si Lorina97.
Dar mai e influentata reducerea si daca produsul respectiv nu a fost vandut de mult timp.
Spre exemplu un cuptor cu microunde daca nu este vandut iar cele lalte sunt foarte vandute, el o sa aiba cea mai mare reducere.
Am vazut si 90% reducere la unele produse, iar la altele 70%, 30%.