| bri1938r a întrebat:

Cat timp ia sa vina router-ul care se inchiriaza de la digi? L-am comandat aceasta duminica (31.07. 2022) si as vrea sa stiu cand o sa fiu apelat de cei de la digi ca sa vin sa il iau de la punctul rcs rds.

4 răspunsuri:
| ItachiUchiha69 a răspuns:

Săptămână asta ar trebui sa îți vina

| GicaPetrescu a răspuns:

Păi după calculele mele ar trebui ca router-ul să vă ajungă undeva între 7-14 zile lucrătoare, căci și eu am luat un router de la digi. Dar timpul de așteptat merită pentru că au o calitate foarte bună de internet la un preț foarte amabil. O seară frumoasă vă doresc