| rapid211 a întrebat:

Cati ani trebuie sa am sa comand de la eMAG? funda!

Răspuns Câştigător
| MotanuJmekerit a răspuns:

Peste 14, ai nevoie de buletin.

9 răspunsuri:
| marialarysa a răspuns:

Peste 14 ani!

| introduaicinumele a răspuns:

Cati vrei tu atata timp cat esti insotit de un parinte (cum este si recomandat), de multe ori parintii te mai si sfatuiesc si iti spun daca e bine sau nu ce vrei sa cumperi.

| cristiiiiiii a răspuns:

Pai cred ca peste 14 ani pentru ca iti va trimite coletul prin curier rapid si vei avea nevoie de buletin pentru a-l ridica de la cel care ti-l aduce acasa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Trebuie sa ai buletin, deci de la 14 in sus. Daca nu ai 14 ani, roaga-ti unul dintre parinti sa-ti comande ceva big grin.
*-*

Răspuns utilizator avertizat
| TheSmith a răspuns:

Buletin sa ai!

Răspuns utilizator avertizat
| TheMargean a răspuns:

Orice comanda trebuie sa fie confirmata cu nume, prenume, adresa, si CNP. Deci Cartea de Identitate pe primul plan iti trebuie. Asta o faci la varsta de 14 ani!

| rapid211 explică:

Imi vor cere buletinul?