| Fox9 a întrebat:

Caut un site [gen eMAG] unde sa fie iphone 6s ieftin

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mai ieftin de atat doar daca il iei second hand.
https://telefonultau.eu/......-32GB.html

| cosmin1324 a răspuns:

De ce 6s si nu ceva mai nou, iphone 8 ca nu cred ca e mult mai scump ca 6s. Poti cauta direct.

| Bizon95 a răspuns (pentru cosmin1324):

Iphone 6s
https://www.emag.ro/search/telefoane-mobile/iphone+6s/sort-priceasc/c
1500lei

iphone 8
https://www.emag.ro/search/telefoane-mobile/iphone+8/sort-priceasc/c
(trebuie sa cauti in pagina "iphone 8", pentru ca nu agata bine 8 si incep undeva jos)
2500lei

| cosmin1324 a răspuns (pentru Bizon95):

Un telefon vechi de 4 ani 1500 de lei holy ***

| Bizon95 a răspuns (pentru cosmin1324):

HApple, NOU, da... nu e exagerat
nu ca eu mi-as lua asa ceva... EVAH!

la banii astia mi-as lua un S8+ la mana a doua, pentru ca Samsung-ul poate fi testat foarte usor, spre deosebire de marele Apple

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru cosmin1324):

Pentru ca e un sarac care vrea sa para ca are bani. Eterna problema de la noi...

| cosmin1324 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Oricum eu am un Samsung galaxy A30 si isi face treaba de minune. Nu stiu pentru ce ai avea nevoie de un telefon peste 1000 de lei in afara de lauda ieftina.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru cosmin1324):

Sper ca nu l-ai luat cu 1400 RON... nu de alta, dar si la 999 cit e acum, Galaxy A30 e similar ca specificatii cu telefoane cu 2-300 RON mai ieftine.

| cosmin1324 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

1050 am dat, am cautat pe compari.ro cand a aparut

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru cosmin1324):

Macar de ti-ar da update-uri majore de Android doi ani. Samsung parca baga cit de cit in seama treaba asta de vreun an incoace, ca pana acum efectiv isi bateau p*&a de clienti dupa ce le luau banii fix cum fac aia de la Asus.