nony
| nony a răspuns:

Eu am Asus si sunt foarte multumit.In cazul de fata as alege Asus.Hp-urile intotdeauna au avut probleme, cat despre Toshiba, nu prea am auzit multe recomandari.

19 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Al 2-lea

| anca_3211 a răspuns:

Al doilea, Asus.

| anca_3211 a răspuns:

De asta ziceam al doilea. laughing

| georggyy a răspuns:

Al 2 lea Asus

| Anonimusss a răspuns:

Asus

| alex_7264 a răspuns:

. nu`s cat scoaate placa aia video. de 512. la jocuri. pana mea. HDMI nimic la nici 1. nu`s... mergi pe Asus ce sa zic. bluetooth nu. nu`s. vezi si msi ex623 am eu si mg fbwinking

| alex_7264 a răspuns:

Msi ex623. si veii fii si multumit. bluethoot, web 2mgpx, hdd 250, dual core 2, 16 care se misca fb, nvidia 9500GS. la fel sunt ff multumit. 4 gb rami. fingerprint...soobwofer. are multe altele... ia in considerare varianta astahappy

| alex_7264 a răspuns:

Placa de sunet 5. 1, 7. 1 tv-tuner.

| ȘtefanLamas a răspuns:

As alege laptopul celor de la Asus. Si cu 0. 2 GHz la frecventa procesorului si fara ei, tot ala sunt.

| costymaximus a răspuns:

As alege Toshiba, imi par mai bine construite.

| eubahhh a răspuns:

Eu am Acer 4G DDR2 si 640 GB dual HDD

am dat 1000 euro pe el

il am de 1 an jumatate si il ado0or merge super bine love strucklove strucklove strucklove struck

HP nu e asa bun
Asus nu stiu

Toshiba are varumio si spune ca e ff bun!

dar alegerea tawinking

| Ana213 explică:

Hp ul pica are procesor dual core ce e destul de vechi nu core 2 duo are 2a nuclee si in plus are doar 1000kb cashe

| Ana213 explică:

Frecventa procesorului asus e doar de 2 GHz pe cand thosiba are 2. 2 GHz, thosiba are 3 Gb Ram iar Asus 4, Asusul are placa video dedicata iar Thosiba share, thosiba are bluetooth asus nu, autonomia e de peste 3 ore in cazul thosiba, iar in cazul asus doar 2. 30, asus are webcam de 1. 3 iar thosiva de 0. 3, thosiba are iesire video iar asus nu, de asemenea diagonala e mai mare in cazul thosibei.

Ce sa aleg?

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

AL doilea.:d

| emilia21 a răspuns:

Buna toshiba este cel mai bun ca marca si aproape cel mai scump, dar merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 si 3laughingca cine stie, poate se strica unul laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu Lisa as alege:http://www.cel.ro/laptop-notebook-toshiba-satel lite-l500_1h1-t6600-320gb-3gb-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce vad eu as l-alege pe al dooooiiilllea... daaaaarr:

placa video nu e chiar asa de buna... vezi aici :
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-G-102M.16313.0.html

Primul nu as alege decat daca as vrea ceva... de birou. Insa si hpul are o placa video mai buna decat G 102M...
http://www.notebookcheck.net/AMD-ATI-Mobility-Radeon-HD-4330.13973.0.html

Iar al treilea. ce rimeaza cu "centrino"? "no, no, no". Mai ales ca placa video "Intel GMA..." ma lasa rece...

deci concluzia mea: cumpara Asusu

| Bibiii_7939 a răspuns:

Al doileawinking