| LaChatte a întrebat:

Ce ai face cu un milion de euro?

7 răspunsuri:
| LaChatte explică:

Eu in locu' vostru stiti ce as face? as construi un hotel, doua pensiuni si trei supermarketuri
daca mai raman bani ii economisesc!
ce ziceti?

| DolsePapusik a răspuns:

As face o casa maree! Si mi-as lua o masina decapotabila! Apoi o plasa de dulciur si restul la banca! happy

| SpongeBob21 a răspuns:

Pai on primul rand as pune bazele unei afaceri.
2. Parintii mei au o casa in constuctie, asa ca o parte din bani le-as da lor.
3. Voi pastra o suma si pentru. mine devilbatting eyelashes.

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Sincer,i'as cheltui...big grin Ca orice pisicahappy Mi'as cumpara wiskas^^
De fapt i'as lasta mostenire pentru pisoiasii mei... Mai am pana la doua'j de ani!

| swaggerofachampion a răspuns:

Mi-as aduce mama in tara, pentru ca e plecata ca sa munceasca.
As cumpara o casa.
Mi-as incepe cariera in actorie si cantat.
M-as muta in USA.
Mi-as lua o masina.
Si as economisi restul banilor, dintre care as da aproape jumatate pentru copii saraci, caini maltratati.

| sorinache21 a răspuns:

As cumpara o casa si o masina

| AnyShoor a răspuns:

Ce as face eu? pai nu i'as risipi pe prostiilaughing)decat pe o masina o vila in Dubai cam atat... fundita?puppy dog eyes