| covacicristinaalexandra4338 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau de Craciun uni baiat(are 12 ani)?

Răspuns Câştigător
| Andrei2991 a răspuns:

Un parfum, o geaca de piele, o pereche de pantofi, un ceas(daca ii plac ceasurile), un joc video ( daca se joaca la calculator destul de des), o carte (daca citeste), dulciuri (daca mananca des), mandarine (oricand), un telefon nou (daca se plange de cel pe care il are acum). Sper ca te-am ajutat =>))

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Un ceas sau un joc video, niste casti mari bune si frumoase, un parfum.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andrei2991):

Tu crezi ca ea are bani de cadouri scumpe telefoane si geci de piele? Vise.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce grad de rudenie este intre tine si acel băiat? Ce varsta ai tu? Si de ce vrei sa i i ei cadouri? El tie ce i ti cumpără?

| covacicristinaalexandra4338 explică (pentru CristiDinBucuresti):

E colegul meu de banca, deci e de o varsta cu mine. Mie mi-a luat un glob de zapada si o lumanare