|

Ce as' putea sa ii iau unui copil de 6 luni?

13 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Ce ai putea sa ii iei cadou?
Hainute, jucarii (dar trebuie sa ai grija sa fie moi si sa nu fie atat de mici incat sa le poata ingera), un animal mare de plus si pe langa toate acestea ceva dulce happy.

12 răspunsuri:
| a răspuns:

Bună,
Un ursuleţ, o cămaşă (dacă e băiat), o rochiţă ceva (dacă e fată), o carte colorată, o jucărie.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Uite te poti inspira de aici :) http://www.bestkids.ro/c-69-jucarii-educative.aspx

| a răspuns:

Pai daca are 6 luni ii poti da lapte sau poti framanta cartofii si sa faci piure si da-i cate putin... poti face supa si dai putin de tot! sper ca te-am ajutat

| a răspuns:

Pai hainute sau jucarii.

| a răspuns:

Poate te ajuta site-ul http://www.mami.ro/......-ani.html.

| a răspuns:

Pai: si eu am un verisor de 6 luni. Eu i-am luat niste jucarii care suna si ceva jucarie de ros pentru gingi.
fundita?

| a răspuns:

Hainutzelove struck

| a răspuns:

Depinde de ce sex e... Uite daca e fata, poti sa ii dai o papusica[din plus] sau poti sa ii faci cadou o rochita, iar daca este baiat poti sa ii iei o masinuta, sau la fel ca la fetita, un costumas.
Sper ca te-am ajutat
BAFTA la cumparaturi!winking

| a răspuns:

De 6 lunii? thinking Peii Zornaitoare moale, Jucarie din plastic muzicala, Carucior, X-Lander - Geanta scutec, si ceva Jucarii!

| a răspuns:

O pijama

| a răspuns:

Buna! Iti recomand cele mai bune jucarii pentru bebelusi de pe www.iaia.ro. Eu i-am cumparat nepoatei mele si sunt multumita de materialul din care este confectionat.

| a răspuns:

Cel mai bine ar fi :
Hainute sau o jucarie care sa faca zgomot.
Sunt jucarii speciale pentru bebelusi.
Funda?happy