| anonim_4396 a întrebat:

Ce branduri de lichid (shortfill) ieftine și bune recomandați pentru țigara electronică (care să se găsească pe net sau în București)? Momentan am Core Dinner Lady - Pink Lemonade, dar dacă găsesc variante puțin mai ieftine și totuși ok nu mă supăr laughing Menționez că am un Vaporesso Luxe PM40.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un brand, fiindca folosesc substante toxice, care distrug celulele plamanilor.

https://playtech.ro/2018/adolescenta-stop-cardio-respirator-vapat/

https://www.libertatea.ro/......ce-2749573

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa renunti la fumat chiar si tigara electronica este foarte daunatoare pentru organism, faci cancer pulmonar asta vrei? Ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

25 de ani. Știu toate chestiile astea. Dar mulțumesc oricum big grin

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Atenție să nu fie falsificat! Cu lichid falsificat ajungi rapid la reanimare.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

L-am luat dintr-un magazin autorizat, e ok. laughing