| Catalinamonica8 a întrebat:

Ce cadou a-și putea sa ii cumpar unei colege de mos Nicolae? Ea este penticostala!

7 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Dragut ar fi sa ii dai o imbratisare sigur v-a zambi!

| Staif a răspuns:

Afla intai daca ei il serbeaza pe Mos Nicolae. S-ar putea sa te refuze din acest motiv.
http://adevarul.ro/......index.html

| Catalinamonica8 explică (pentru Staif):

Nu o sa refuze, nu am mentinlonat, dar facem schimb de cadouri intre noi, toate. Am mai făcut și a accepta.

| BeSmart17 a răspuns:

Nu conteaza religia sau daca au mos nicolae. ceea ce conteaza e sa-i placa..axeaza.te pe ceva de fete gan ceva machiaje, dulciuri, o cana cu ceva ce.i place...succes

| Catalinamonica8 explică (pentru BeSmart17):

Contează religia, nu o răutate, dar penticostalele nu se machiază, nu piatra cercei, de aia ziceam...

| Catalinamonica8 explică (pentru BeSmart17):

Contează religia, nu o răutate, dar penticostalele nu se machiază, nu poatra cercei, de aia ziceam...

| gamerulzâmbăreț a răspuns:

Habar nu am ce înseamnă a fi penticostal dar înceracă să te axezi pe ceea ce-i place