| ioana445 a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa-i fac celei mai bune prietene ale mele de ziua ei? Are 11 ani.

12 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Iar cam trebui carti interesante, niste puzzeluri, ceva creativ si perfedct pentru varsta ei.

| DiDi a răspuns:

Poti sa-i faci un cadou facut de tine, sa fie original, sau poti sa-i cumperi ceva haine, ceva jocuri, daca isi doreste ceva anume si nu e prea scump, sau, poti sa-i dau un animal de casa ( asta daca ii plac animalele si parintii ei ii dau voie - trebuie sa vorbesti cu ei inainte ), sau sa organizezi o iesire si sa fiti doar voi doua.

| gabriela007 a răspuns:

Ai puteai sa-i iei :
* o bratara
*florile preferate
*cercei
*nu este indicat parfumul decat daca ii stii gusturile
*o esarfa
Poti alege mai multe din cele de mai sus, sau toate odata laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Pai eu i-as lua un ursulet mare de plus love struck.

| zooooza a răspuns:

Cumpara-i un tricou cu trupa ei preferata sau cu personajul ei preferat.De exemplu Miley Cyrus.Sau poate ca ii place geografia. O carte interesanta. O gentuta. Daca imi mai vin idei o sa iti spun.

| zooooza a răspuns:

Sau mergu cu ea la un magazin. O sa isi aleaga ea ce vrea.

| Freky a răspuns:

Depinde cei place ei! ar trebui sa o " urmaresti" cateva zile si sa vezi cei place ei cel mai mult si ce NU are in camera sa! daca nare poti sai cumperi un stick pentru PC, dca adora animalele poate un plus...sau poti sai ei un album foto si prima poza so aiba chiar cu tine! big grin big grin big grin daca totusi nu te incanta pana acum ideile astea, poti sai ei o icoana sau ul bibelou-cu par adevarat cu am eu ( e un lup superb ) daca descoperi cei palce si nu-i niciun lucru de aici... poate mai vorbim big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fie ceva frumos, sau o jucarie de plus

| Lavu a răspuns:

O rama cu o poza cu voi doua cred ca i'ar place...eu la 11 ani am primit un cainebig grin si de la prieteni am primit haine si bijuteriibig grin

| ♫ Zย ς ķ α ♫™ a răspuns:

Pai depinde ioana... ce crezi ca ii place

| bruneta20_8479 a răspuns:

Ceva semnificativ prieteniei voastre ceva ce ea isi doreste sa aiba de mult timp sau ce prefera ea mai mult...