| eutssa a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac unui coleg de clasa? deoarece vine craciunul ne-am hotarat sa ne facem cadouri si am stabilit un buget de 20-25 de lei?big grinhee hee El are 16 anibig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zi si tu ca nu ai gasit si gata i-ai un servetel pe care sa planga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne ajutati si pe noi doua? va rog.chiar nu am idee.eu sun in clasa a 9 a si abia acum incep sa ii cunosc pe colegii mei si chiar nu stiu ce as putea sa ii cumpar ca nu cumva sa nu ii placa.multumesc de intelegere

| StiCS a răspuns:

Pai :

Un parfrum

o bluza

fular
saU nu stiu. Du-te intr-un mall. happy Trebui sa gasesti ceva!

| LauraD a răspuns:

Http://www.cadouinedit.com/magazin-online-cadouri/cana-gangster-p-1089.html

si o personalizezi cu poza lui.
Eu cred ca e foarte funny

| diAAAa a răspuns:

Uite aici un site cu exemple de cadouri cate vrei si cate nu vrei! Multa bafta!
http://www.zuum.ro/pagina.php?id=925