| alinus10 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar colegului meu de banca de ziua lui? Mentionez ca el e baiat, iar eu sunt fata.

7 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Cred ca o minge de forbal ar fi bine-venita.sau daca el este la handbal ii cumperi o minge de handbal, daca e la volei o minge de volei... sper ca ai inteles:*la multi ani!

| Wihaela a răspuns:

Cred ca o minge de fotbal ar fi bine-venita.sau daca e la handbal ii cumper o minge de handbal, daca e la volei o minge de voile... sper ca ai inteles:*la multi ani!

| myDcg a răspuns:

Uite aici ceva foarte frumos pentru baieti http://www.mydecogift.ro/......-lemn.html
Sau daca nu ai idei intra la cadouri pentru barbati pe www.mydecogift.ro sau cadouri pentru casa.

| Cristian_6815 a răspuns:

Ceva simbolic a-r fi dragut, ca de exemplu o bratara draguta, un card pentru telefon, un pix simpatic, exemplele sunt multe ca sa iti faci o idee intra pe http://www.thegift.ro/ succes!

| Unforgetit a răspuns:

O felicitare in care sa scrii adevarat cum il consideri, si ceva de plus, un ursulet.
Daca e el mai sportiv iti recomand o minge.

| xDqqq a răspuns:

Depinde de varsta. eu i-as lua ceva amuzant sa-l carcaterizeze intr-un fel anume anume tongue si in niciun caz ceva ce gasesti peste tot adica ceva mai special da nu neaparat foarte scump... sunt creioane si pixuri de alea imense ai putea sa-i iei unul sau daca stii care e masina lui preferata ai putea sa-i iei una de aia in miniatura ( la diverta sunt multe modele)