| Fantechi_Giulya_1947 a întrebat:

Ce cadou îi pot face la o față care împlinește 19 ani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiai sa zici o fata, nu?
Depinde de buget si de ce-i place ei ca ai optiuni nelimitate. Poti sa ii iei un parfum, o trusa de machiaj sau cam orice de la Sephora, haine, un ceas, dulciuri, bijuterii, o carte, un card cadou de la un magazin, o geanta. Lista se poate extinde mult. Dupa cum am zis, depinde in special de buget, ca asa poti sa-i iei si un animal de companie. Bineinteles si de ea...de exemplu, trusa de machiaj ar fi o idee foarte buna, dar daca ea nu se machiaza, ideea pica. Pot sa-ti dau totusi un sfat pentru cadouri in general. De fapt, Vlad Grigorescu poate :))

Uita-te de la minutul 5:
https://www.youtube.com/watch?v=ollGcaGO-XM

| Arii2 a răspuns:

O geanta si o bratara de argint sau o bluza si o ciocolata toffifee.

| Adry05 a răspuns:

Unei fete*
Depinde ce relatie ai cu easi ce fel de fata e. Nu ai zis absolut nimic decat varsta, zi si tu de stil ceva de unde naiba sa ne dam noi seama ce si-ar dori.