| anamariaa345 a întrebat:

Ce cadou îi pot lua celei mai bune prietene de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| gigimondialuuuu a răspuns:

Pai depinde de prietena ta. Tu o cunosti, nu eu. Cati ani face?
In orice caz, iti dau aici niste idei: o carte (daca ii place sa citeasca), ceva haine daca ii stii marimea si stilul, elastice de par, poate un joc, un parfum, o bratara, cercei, inel sau un lănțișor (tu stii daca poarta), un ceas de mana poate, un album de poze (poti sa printezi inainte niste poze cu voi si le pui in el daca vrei), o cana. Si o ciocolata sau ceva bomboane, nu stiu. Atat am pe moment happy

2 răspunsuri:
| rapiiooi a răspuns:

O perna este un lucru foarte bun

| lisukina a răspuns:

Bună.
Ia ceva util.
Dacă știi că are un hobby de exemplu desenul, ii poți cumpăra pensule etc
Sau dacă sunteți prietene foarte bune va luați ceva coliere de alea gen jumate de inima-jumate de inima.
Sau dacă ai auzit că își dorea ceva de mai mult timp îi poți face o surpriză plăcută.
Oricum intenția contează și faptul că te-ai gândit la ea si ești prezenta așa că poți sa iei si chestii mici gen machiaj.