| ruxandra14 a întrebat:

Ce cadou ii pot lua prietenului meu...implineste 14 ani si nu am idee ce sa-i cumparthinking

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Cel mai bun cadou vei fi tutongue

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca sunteti prieteni stii ce preferinte are.

| sigmanet a răspuns:

Ceva simbolic si amuzant ar fi ok. Ceva ce ar putea pastra ca amintire, fapta sau produs...Hai ca te descurci!happy

| xibalba a răspuns:

Gandeste`te la pasiunile lui. Daca il pasioneaza lectura, ia`i o carte, daca il pasioneaza fotografia de exemplu, ia`i un manual din care poate invata mai multe despre fotografie. Oricum, daca ii cumperi ceva care are legatura cu pasiunile lui, e mult mai probabil sa se bucure de acel cadou. Bafta!

| www a răspuns:

Nu il cunosc, deci nu stiu depinde de gusturile lui.
Unii ar prefera o carte, altii o sticla de tequila.
Deci nu am de unde sa stiu ce ar trebui sa ii cumperi.
Cel mai simplu, i-ai un tricou.

| Anca_6939 a răspuns:

Nu trebuie sa ii iei un cadou f scump sa fie ceva simbolic care sa ii aduca aminte de tine. incearca la magazinile de cadouri si sigur vei gasi ceva pe.acolo...

| fabiola a răspuns:

Niciodata nu am intrebat pe cineva ce sa cumpar pentru un cadou.Cadoul are valoare sentimentala, gasesti in el cat de mult conteaza acea persoana, cat de bine cunosti acea persoana. Iar asta stii numai tu!

| Jonsdottir a răspuns:

Alocatiahee hee

| BabyRosse a răspuns:

Un prezervativlaughing am glumit ceva ce isi doreste.

Răspuns utilizator avertizat
| BUBULINA a răspuns:

Buletinu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să de-a de băut că are carte de identitate!
Ceva simbolic.
Pa, pa.

| lololololol a răspuns:

Bună.
O carte, o ramă pentru fotografii, un aparat de fotografiat, un album pentru poze, o jucărie de pluş, globul terestru, diferite obicecte simbolice, o cana cu poza voastră pe ea, un filmuleţ făcut de tine in movie maker sau cu www.onetruemedia.com un ceas, un mp3.

Baftă.

| Mihaic93 a răspuns:

Cred ca l-ar pasiona sexul la 14 ani..deci poti lua un prezervativ

| deleuandrei a răspuns:

Dar ce gusturi are prietenul tau? caci noi vom zice multe dar el se va gindi cu totul la altceva...

| Dedeeee a răspuns:

Cred ca o jucarie de plus ar fi cel mai ideal cadou!