| Yurisa a întrebat:

Ce cadou pot oferi de Craciun unui tip mofturos de 23 de ani?

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Nu e tip, e copil. Cumpara-i o jucarie lego sau un ou kinder.

28 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Un portofel cu bani sa-si ia singur ce vrea!

| Yurisa explică (pentru danbnz):

Nu e o idee rea laughing

| sierra1 a răspuns:

Ia-i o cravată și dacă nu-i place cântă-i aia cu "cine ți-o mai lua basma..."

| LoveSleep a răspuns:

Îi zici că faceți sex în 3 cu încă o tipă și când să începeți, tu pleci.

| RainmakerX a răspuns:

Pe tine.

| Yurisa explică (pentru RainmakerX):

Ar vrea el

| RainmakerX a răspuns (pentru Yurisa):

Mancare atunci...

| PersonajFictiv a răspuns:

Pi2da,oral,bautura,mancare,de restul' n-ai bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O acadea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex in trei. Cu cel mai bun prieten al lui!

| Yurisa explică (pentru anonim_4396):

Nu ca suntem zgarciti si gelosi

| PumpkinDoll a răspuns:

Esti prietena cu tipul respectiv?

| mihaicelsfant a răspuns:

E iubitul tau?

| Yurisa explică (pentru mihaicelsfant):

Da

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Yurisa):

Un breloc cu o inima rupta? jumate tu jumate elhappy

| Yurisa explică (pentru mihaicelsfant):

Prea siropos, cred ca il va durea la basca

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Yurisa):

Te iubeste baiatul ala?

| Yurisa explică (pentru mihaicelsfant):

Nu are relevanta laughing)

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Yurisa):

Pai voi stati numa pentru sex?

| IIIshaneIII a răspuns:

Un ps4, sau un iphon mai mare de 6s sau o placa video de gaming, un motor, sunt mai multe am dat doar cateva ex

| Yurisa explică (pentru IIIshaneIII):

Nu am bugetul ala

| IIIshaneIII a răspuns (pentru Yurisa):

Din intrebarea ta am inteles ca nu se multumeste cu nimicuri, ai putea sa ai cumperi un aparat de ras sau o periuta de dinti, sau un ceas ca toata lumea, dar clar nu ar fi pre multumit, mai bine faci imprumut la icredit laughing

| Stropdeploaie a răspuns:

O dama de companie!)

| vjr1979 a răspuns:

O pisica incruntata. :)
https://www.google.com/......ps?/search

| Ruxi942 a răspuns:

O jucarie amuzanta l-ar fi mai destins. http://mallcopii.ro/ au multe jucarii pentru copii De ce nu si pentru noi?

| bbueruza2 a răspuns:

Eu zic, mai ales daca e iubitul tau (daca am inteles bine) ca trebuie sa il cunosti cat de cat. Mergi la o plimbare prin magazine si sunt sigura ca o sa iti faca cu ochiul ceva, poate o sa-i placa si lui. Unele lucruri vin de la sine.
Iar daca nu-i place. nasol. Pana la urma nu e vorba de cadou ci de persoana care ti-l face.
Bafta.

| Tantica20 a răspuns:

Un ceas sau un set format din camasa si cravata sau papion, depinde de ce-i place, daca conduce i-ai ceva legat de masina.

| Cristian2121 a răspuns:

Bautura