| KittyBoom a întrebat:

Ce cadou pot sa-i iau celui mai bun prieten al meu? Mentionez este baiat. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| MălinaSophy a răspuns:

1)Un CD cu trupa lui preferata;
2)Un ursulet de plus;
3)Un lantisor cu o inimioara franta la care o jumatate sa stea la el o jumate la tine;
3)O bratara cu tinte, sau alt ceva ce sti tu ca parta gen bandana, sapca, tricou sau o pereche de casti Cannyon

5 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! ar fi mai multe optinui:
-ceva de imbracat, in functie de stilul vestimentar pe care il adopgta el...fiind cel mai bun prieten al tau sigur ai observat care este acesta... poti alege intre un tricou funny, un pulover dintr-un material de calitate, un set cam, asa-cravata elegant si in nuanta lui preferata, sau o cravata cu un model original
-un ceas de mana deosebit
-un lantisor sau o bratara din argint(poate fi si din aur, dar e mai scump, si in plus baietii poarta mai mult argintul)
-o colectie de CD-uri cu muzica lui preferata
-o carte buna, din genul care il pasioneaza(daca iiplace sa citeasca)
-un joc video(daca e pasionat de acestea)
-o iconitapictata manual sau imbracatta in argint cu Maica Domnuui sau cu sfantul al carui nume il poarta(daca e un tip credincios)
-o poza cu voi doi in rama sau un album cu poze ale voastre de cand va cunoasteti si pana in prezent+o cutie de bomboane fine de ciocolata
Bafta in alegerea cadoului perfect!

| FlyJack a răspuns:

Ii poti darui ori un lantisor frumos, o bratara ceva...Un parfum. Vezi tuwinking

| Schweitzer a răspuns:

Incearca aici: http://shopping.divalife.ro/cadouri/739/Cadouri+pentru+barbati
Sunt o multime de cadouri. Cu siguranta vei gasi ceva interesant. Bafta!

| girl28 a răspuns:

Un ceas sau o camasa.

| sergiu100000000 a răspuns:

O femeie si o camera de hotel tongue funda