Întrebare recomandată | sweetys a întrebat:

Ce cadou pot sa ii iau unui barbat de 30 de ani? Pretul sa fie in jur de 100-150 lei? Nu este genul de persoana care bea, asa ca bautura se taie de pe lista.

16 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cravata, butoni de camasa, pix etc...

| katy a răspuns:

O bluza, camasa

| Drimmero a răspuns:

Un ceas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gillette Flexball

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porcaria asta de robot...
Oricum in cazul tau e trist si nu mai comentez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poți inspira pe site-urile de profil, gen https://www.giftexpress.ro/cadouri-pentru-el saau, dacă nu-ți iese nici așa și nu îți place să pui bani la stripper, ii poți oferi un card cadou pe zona de interes, dacă ai idee sau direct AFI sau BRD, gen.

| BJK1903 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ceas, bratara, lant, parfum sau ai putea sa pui banii intr-un plic si sa ii spui ca e drept cadou si sa isi cumpere ce ii place. Eu asa as face, mai bine ii dai bani decat sa ii cumperi ceva ce nu i-ar placea. Sper ca te-am ajutat happy

| Drimmero a răspuns (pentru BJK1903):

Fan Besiktas,, vorbitor de romana! Vad eu bine?

Răspuns utilizator avertizat
| iDarkness a răspuns:

Sunt sigur ca un ceas de calitate o sa-i placa. Poti comanda de pe site-uri gen Okazii.ro sau OLX, sau chiar il poti achizitiona chiar tu.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru iDarkness):

Un ceas de calitate costa cateva mii de lei, poate chiar mii de euro. Cu 150 Ron ii cumperi un ceas din piata.

| Bmb_Alex_1990 a răspuns (pentru iDarkness):

Ceas la calitate la 150 lei laughing

| Odysea a răspuns:

- o cravata
- un ceas
-un portofel
- un costum
- un parfum
Alegi tu ceva, dar poti sa cumperi ceva ce si-a dorit de mult.

| Nicolae207 a răspuns:

Buna!
Cea mai buna varianta daca nu ai o idee anume despre ce cadou i-ar placea, incearca sa ii oferi bani in plic sau cumpara-i un voucher de la un magazin pe care l-a frecventat si pe care il va mai frecventa.
Mult succes si sper sa ii placa ceea ce ai ales!

| alwayscared a răspuns:

Ceva ce si a dorit mult

| spynalex a răspuns:

Banii in plic. nu...
oricine se va bucura la un cadou asta e frumuseatea de a daruii.
cumparai ceva barbatesc. orice ti se pare funny nu conteaza si un urs de plus daca ii ei o sa ii placa toti suntem copii...