| niculescu16081994 a întrebat:

Ce cadou sa i i au iubitei mele de la mare

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cauta un pandantiv cu doi caluti de mare(simbolizeaza devotamentul fata de sufletul apropiat).

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Un lantisor/ o bratara. Sau ii poti lua un ursulet sau ceva pe care scrie "Love". Chestii d-astea

| AmaliaMarilena a răspuns:

Ai putea sa ii iei o brațara sau ceva pe care sa scrie I Love You sau Love. I-ai un ursuleț pe care sa scrie ceva sau sa spună I Love You. Un buchet de trandafiri, etc.

| Cozyy a răspuns:

Depinde si de stilul ei... daca e mai naturala nu poti sa ii iei o bratara cu love pe ea laughing, dar poti sa ii iei un colier din scoici sau o bratara la fel ceva natural. In cazul in care e eleganta ai putea sa cauti o pereche de cercei frumosi sau un ceas dar sa fie cu un simbol marin pe ele gen cercei in forma de stea de mare, ceas cu elemente marine, daca e piti poti sa ii iei linistit ceva cu love

| Dinu77744 a răspuns:

Ceva din cosmetica parfum, tuş,.