| Anonima126892 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpăr iubitului de Crăciun? Sunt in pană de idei, ajutați-ma va rog.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Uite-te la El si uite-te la portofel!"
Daca sunteti impreuna, atunci trebuie sa-i cunosti deja necesitatile, gusturile si stii de asemenea si "cat iti poate buzunarul". happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas

| roxyroy a răspuns:

Parerea mea ar fi sa îi cumperi o bluza frumoasa personalizată cu fotografia voastră.Un parfum frumos si ca exemplu poti sa faci un album foto cu voi doi

| Remember_1479 a răspuns:

Eu am primit parfumul asta de la prietena mea https://www.emag.ro/......DW0XLBBBM/