| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| Clauditza a răspuns:

O pereche de lenjerie intima super sexy si (daca ati inceput sa faceti sex) sa te imbraci sexy si sa decorezi patul cu petale de trandafir crede-ma va fi cel mai frumos cadou.:-P

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Un parfum care știi că i place lui, s-au un ceas de firmă, s-au dacă are mașină ceva accesorii, un radio cd auto, s-au niște covorașe pentru mașină, s-au ștergătoare de parbriz, s-au poți să-l întrebi ce și-ar dorii, ca să nu î-i cumperi ceva ce ma-i are.

| mrsolo a răspuns:

Un lantz de argint/aur bratara, un set de parfumuri ar suna bine! Acum depinde si de posibilitatile fiecaruia!

| mariaw a răspuns:

Avand in vedere ca il pomenesti ca fiint "prietenul meu" e clar ca tu stii mult mai multe despre el decat am putea afla noi vreodata. Deci, cunoscandu-l, ai mai putine sanse sa dai gres decat noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreba-l suptil cam ce si-ar dori (vezi sa nu se prinda)daca nu-ti depaseste bugetul cunparail ok