| Dragonasu47 a întrebat:

Ce casti imi recomandati sa cumpar pana in 200 lei? Ma intereseaza in special bass-ul si calitatea ( genul preferat de muzica e dubstep ) si daca imi spuneti si un magazin din Iasi care vand acele casti ar fi misto, marfa, cool, blana, tunning, Morena... daca nu stiti, asta e, cumpar de pe net.

1 răspuns:
| edward99 a răspuns:

Buna, eu detin de 3 luni acest model de casti de dj. Eu mixez si remixez dubstep si crede-ma ca sunt cele mai bune pentru pretul asta. Se aude foarte clar si bass-ul e ste puternic si fara distorsiuni. Ti le recomand! http://www.pcfun.ro/......-mj551-red