| sckymosul17 a întrebat:

Ce costum de baie pentru barbati se poarta de obicei? Ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Bermude mai bine, slipul mi se pare gay.mie una nu-mi place deloc big grin

| Ruxiii a răspuns:

Slip,short.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun costum pentru barbati: cel al lui Borat. Toate fetele vor sari pe tine!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai eu unul folosesc o pereche de pantaloni scurti,[de preferat cu suspensor] iar daca tu preferi si un slip normal sau boxer slip!
Ramane la aprecierea ta!
Succes si cheaolesshappy

| IliadisJunior a răspuns:

Salut...pai slipi in forma de boxeri, astiati tii recomandwinking

| whoknowsit a răspuns:

Bermude mai binewinking scapi de problema aia atunci cand iesi din apa se muleaza slipu
mai bine incearca bermude
eu merit fundabig grin

| Beatrice2000 a răspuns:

Slip...Funda?