| CorinaAici a întrebat:

Ce credeti despre telefonul Samsung S5560 Marvel? Merita sa-l cumpar?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| ynculpatu a răspuns:

Daaaaa

| UNfriendLY a răspuns:

Nu, nu se merita si iti spun si dc, la banii aia poti sa-ti iei un android tot de la Samsung care merge de N ori mai bine si in general procesoarele de la Samsung care contin android au peste 600 mhz deci se misca brici, iar Samsung S5560 Marvel nu are android ci vine cu un soft de la Samsung care il are si corby si e vai de el. dupa 1 luna o sa te saturi d el si o sa regreti ca l-ai achizitionat. iti recomand youtube.com/telefonultau - face reviewuri la telefoane in romana

| Cosminovici18 a răspuns (pentru UNfriendLY):

Salut atunci daca zici ca gasesti un telefon cu android la acelasi pret care ar fi ala?

| KrazySmile a răspuns:

Eu te-as sfatui sati cumperi un telefon Nokia pentru ca Nokia e mai bun decit Samsung