| SelenaBertotty a întrebat:

Ce credeti? merita un samsung galaxy fit?

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Sigur ca da! Samsung Galaxy Fit am eu si uite cam ce e f. tare la el:

te tine bateria
netul merge rapid
si...TE DISTREZI CU EL!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AliceAll a răspuns:

Da, merita, e un telefon foarte bun cu o performanta foarte mare :*
eu una ti las recomanda happy

| sabysabina997 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna are si eu tocmai mi l-am comandat de pe eMAG si il astept cu nerabdare. este foarte fain cu toate ca am vazut la prietena mea ca daca il folosesti foarte des se descarca destul de repede, dar in rest e super si ai multe aplicatii gratis pe el. Merita!