| Nimeni_1295 a întrebat:

Ce cunoasteti despre telefonul Samsung GT 5230? Minusuri sau plusuri?

Răspuns Câştigător
| Ð0ℓySh a răspuns:

Parerea mea -
In primul rand ca se blocheaza touch scream-ul dupa 2-5 luni si tastele, cateodata neputand sa faci nimic cu el.
2.-bateria se strica putin dupa problema cu touch scream, se aprinde si se stinge cand vrea.
3.-nu are pix incorporat si nici nu recunoaste, in caz ca ai unghii mari false/naturale, nu iti asculta comenzile, executandu'le doar ''la deget/piele''
4-soft-ul se strica ff repede
5-ceasul/soneria o ia razna si te trezeste la ce ora pofteste.

1 răspuns:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.În acest preţ ţi-aş recomanda ceva mai bunişor, cum ar fi un Nokia asemănător următorului model, este foarte bun şi le are pe toate care le-ar dori un adolescent: http://profitshare.emag.ro/....../click.php că ţi-am fost de folos, o zi bună.