| Sebastian1236882 a întrebat:

Ce diferenta este intre un nike tech flecee original si unul fake?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In primul rand iti dai seama de asta daca magazinul unde se vinde este unul serios. Apoi poti vedea cand ajunge coletul daca fontul este acelasi, cusaturile sunt ca la unul original, daca logo-ul este drept si aplicat unde trebuie. Poti cauta pe net detalii.

| literallythesamebruh a răspuns:

Depinde ce fake-uri găsești. Există și fake-uri incredibil de exacte și calitative ca și produsele originale, numai că se mai omit mici detalii. Poți verifica pe YouTube.