| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai bine lg sau samsung? (la telefoane ma refer)

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Exista NOKIA... si alte telefoane!

4 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Eu personal am un samsung si nu mi-a facut probleme de loc cred ca daca miar veni in timp sal scchimb tot un samsung as alege datorita calitatii care o are, tu decizi ce iti place.

| jolie_3446 a răspuns:

LG e mai prost decat orice alt telefon. Cum spunea si alessa, Nokia e the best.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai sincer eu am 3 nokiam 1 le shine si un samsung f 210 la 12 ani si sincer amandoua sunt frumoase dar nu le intrec pe nokia carbon nokia aeon si nokia n 95 toate sunt originale ma refer la nokia nu sunt copii chinezesti deci pe mine amandoua ma satisfac :d

| Marius20 a răspuns:

Intre telefoanele pe care le-ai spus, cu siguranta telefoanele Samsung sunt cu mult peste LG, parerea mea. Asta in orice, calitate, pixeli, baterie... etc. Acuma depinde ce model ai vrea din fiecare...