| patricia_9674 a întrebat:

Ce faceti voi in timpul liber?big grin

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In timpul liber stau pe TPU, acasa tv, perfecte.ro,messenger,ies afara si ma uit la televizor!

| Deyutza a răspuns:

Pe afara cu prietenii, ma joc jocuri video, desenez, ma uit la filme de groaza si de comedie, fac poze amuzante cu fetele, petreceri in pijamale, ma informez de diverse lucruri de pe net, citesc reviste pentru adolescente, imi pictez ungiile; muuulte lucruri happy

| Petronela a răspuns:

Stau afara, ies in parc, citesc o carte, stau pe mess, hi5, TPU, facebook etc

| ancan a răspuns:

Fotografii big grin

| IepurasColorat a răspuns:

Citesc, stau cu potaile de pe strada, ma plimb, ascult muzica, fac poze norilor, copacilor, animalelor, ma uit la desenehee hee fac tot felul de bratari, lanturi, felicitari si nimicuri de genu pentru prieteni, citesc articole despre natura/animale, ma plimb pe dealuri si prin parc... chestii normaletongue