| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de papuci să-mi iau Adidas, Puma sau nike gen să merg la școală?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La voi asa se merge la scoala, in papuci?
Credeam ca se impune "o limita" a bunului simt, in care sa mergi imbracat ca la o unitate de invataman, nu ca in curte, la gaini sau la plaja, in papuci.

| ElSueno a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu mai suntem in '82 toamna. De asta nici nu ne dezvoltam ca tara, din cauza persoanelor ca tine care au o minte incuiata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ElSueno):

Serios?
Poate inveti la tara si la voi asa se poarta, pentru ca, la oras, nimeni nu merge in papuci, la scoala.

| ElSueno a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu, nu invat la tara. Dar la tine ce inseamna papuci?

| PetruZMihai a răspuns (pentru Violleta2022):

No hate, dar doamna de istorie are 50ani și vine în blugi ...Nu mai
spun de copii

| PetruZMihai a răspuns (pentru Violleta2022):

Prin papuci am vrut să spun Adidași că am căutat pe un site și nu găseam,, adidași,, ci doar papuci