| RAY a întrebat:

Ce haine v ati cumparat pentru iarna? daca imi puteti trimite si imagini ar fi super

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am cumparat ceva haine pentru barbati daca vrei iti arat in mare ceva imagini

| RAY explică (pentru Freya1):

Chiar te rog, ca si eu vreau sa imi cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M.wildfashion.ro/desuuri/y525-1-lenjerie-babydoll-sexy-cu-detalii-din-dantela-florala-in-zona-bustului-si-la-spate

m.wildfashion.ro/desuuri/m524-1-lenjerie-sexy-stil-babydoll-din-dantela-eyelash-accesorizata-cu-funda-in-talie

m.wildfashion.ro/desuuri/k503-1-lenjerie-eleganta-tip-babydoll-din-dantela

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Chiar ca arata super cool